Ferizli Karot
17 Mart 2019
Karot Nedir?
18 Mart 2019
Hepsini Görüntüle

Sakarya Karot

Sakinliği ve temiz havası ile dikkat çeken Sakarya’da yerleşim alanları hızla dolmaya başlamıştır. Bu nedenle Sakarya karot hizmetleri için de firmamıza talepler gelmektedir. Bu taleplere en doğru ve kaliteli şekilde hizmet verebilmek adına uzman karotçu ekibimiz, gerekli sertifikalara ve eğitimlere sahiptir. Gittikleri bölgede profesyonel bir çalışma yapabilmeleri adına, hangi cihazı nasıl kullanacaklarına kadar bilgi sahibi olan ekibimiz, işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

 

Sakarya karot beton delme kesme hizmetlerimiz, iş yoğunluğuna göre en kısa sürede ilgili adrese ulaştırılmaktadır. Özellikle yazlık ya da devre-mülk amaçlı inşalar bölgede artmakta, bu nedenle inşaat sektörünün taleplerini bu bölgede de sıkça görmekteyiz. Beton kesme ve delme hizmetlerimiz hakkındaki detaylar aşağıda yer almaktadır.

Sakarya Karot ile Beton Kesme

Beton kesme, sabır, teknik bilgi, plan okuma becerisi isteyen bir iştir. Bu nedenle aslında sadece teknik bilgiye sahip olan bir kişinin beton kesme hizmetlerinde başarılı olacağı söylenemez. Sakarya karot ile beton kesme işlemi, sulu ya da susuz olarak yapılabilmektedir. Bu nedenle sulu kesimin inceliklerini bilmek, beton zeminin ne kadar sürede kesilebileceğini bilmek, doğru noktadan kesim yapabilmek önem taşır.

Perde Beton Kesme

Sakarya Karot Beton Kesme Çalışması

Sakarya karot kesmehizmetleri arasında:

  • Hidrolik beton kesimi
  • Susuz beton kesimi
  • Perde duvar kesimi
  • Bina içi boşluklar için yapılacak olan kesim çalışmaları vb. yer almaktadır.

Bu işlemlerin ne kadar süreceği, beton kalınlığına ve işin büyüklüğüne göre değişmektedir.

Sakarya Karot ile Beton Delme

Beton delme çalışmaları için karot cihazı en ideal makine olarak ifade edilir. Çünkü beton kırılması ve delinmesi oldukça zor bir sertliğe sahiptir. Sakarya karot ile beton delme çalışmalarımız sayesinde beton zemin zarar görmeden kolaylıkla delinmektedir. Tabi ki buradaki kolaylık açılacak deliğin çapına ve derinliğine göre değişiklik göstermektedir. Beton delme çalışmalarına örnek olarak:

  • Filiz ekimi
  • Klima deliği açma
  • Dübelleme gibi işlemleri örnek verebiliriz.

Bu çalışmaların süreleri, işin zorluk derecesine göre değişmektedir. Mesela filiz ekimi için en az 36 saat gibi bir süre gerekmektedir. İşlem, betonu deldikten sonra oyuğa yapıştırıcı malzeme ilave edilmesi ve içine demir çubuk yerleştirilmesi ile devam etmektedir. Sonrasında yapıştırıcı malzeme ve beton ile iç içe geçmesi beklenen demir çubukların donması için en az 24 saat beklenmelidir. Ancak klima deliği açma çok kısa sürede gerçekleştirilen bir işlemdir.

Sakarya Acil Karot

En çok talep gören Sakarya karot hizmetlerinden bir tanesi acil karot çalışmasıdır. Sakarya acil karot çalışmaları genellikle bina içinde oluşan bir aksaklığa çözüm bulmak için başvurulan yöntemlerdendir. Örneğin, bir borunun patlaması, bina içinde rutubete neden olur. Bu hem duvarlarda kötü görünümlere sebep olur hem de sağlığı tehdit eder. Patlayan su borusunun bir an önce tamir edilebilmesi için ise beton yapıda kırma işlemi yapılması gerekmektedir. İhtiyaç duyulan acil karotçu desteği için bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =