Bina Güçlendirme Nasıl Yapılır, Yöntemleri Nelerdir
Bina Güçlendirme Nasıl Yapılır, Yöntemleri Nelerdir?
24 Ocak 2019
Karot Nedir?
Karot Delme Birim Fiyatları?
1 Şubat 2019
Hepsini Görüntüle

Başakşehir Karot

Başakşehir Karot

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde ihtiyaç duyduğunuz inşaat ve tadilat işleri için karot makinesi ile son derece güvenilir şekilde yapılmaktadır. Başakşehir karot hizmetleri konusunda birçok farklı makine çeşidi ve delici ucu ile birlikte hizmet vermekteyiz. Karot beton delme ve karot beton kesme işlemleri, inşaat ya da tadilat alanlarında hızlı ve güvenilir sonuçlar almaya yardım etmektedir. Karot ile betona ya da mermer zemine zarar vermeksizin şu alanlar için kesme ve delme yapılmaktadır:

  • Kablo delikleri
  • Klima delikleri
  • Doğalgaz altyapı boru döşeme
  • Kombi altyapı boru döşeme
  • Su borusu döşeme
  • Kapı ve pencere boşlukları
  • Beton güçlendirme
  • Filiz ekimi

Başakşehir karot hizmetleri temel olarak beton delme ve beton kesme şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

Başakşehir Karot Beton Delme

İstanbul ili içinde çeşitli bölgelerde hizmet veren uzman ekibimiz, inşaat sektöründe sorunsuz çalışma yapmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle Başakşehir karot beton delme hizmetleri için çalışma yapılacak alana uygun karot makinesi kullanmaktadır. Ayrıca zemin yapısına uygun basınç uygulayarak son derece hassas bir çalışma yürütmektedir. Bu sayede gerek beton testi yapmak, gerek unutulan ya da sonradan açılacak delikleri açmak için karot beton delme yapılmaktadır. Başakşehir klima deliği açma, başakşehir gider deliği açma gibi hizmetler için de firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilmeniz mümkündür. Bu sayede ilçede belirtilen adreste istenen çalışma sağlanmaktadır. Hem hızlı hem güvenilir hem de yüksek kalitede beton delme hizmeti için haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Karot Beton Kesme

Özellikle pencere ve kapı deliklerini oluşturmak ve bina içindeki bazı tadilat gerektiren yerleri onarmak için bu işlem yapılmaktadır. Başakşehir karot beton kesme, karot cihazı ile delik açılacak alanın milimetrik olarak kesilmesi sayesinde yapılmaktadır. Karot beton kesme hizmetleri içinde kapı ya da pencere deliği açma işlemleri kademeli olarak gerçekleştirilmektedir. Plana uygun olarak alanların ölçüsü alınıp ardından kesme işlemi yapılmaktadır. Uygulanacak olan beton kesme işlemi için süre, açılacak olan alan sayısına göre değişmektedir. Ayrıca hidrolik beton kesimi yapılabilmesi de beton kesme yaparken yüksek basınç ile temiz bir iş çıkarmaya yardım etmektedir.

Başakşehir Hidrolik Beton Kesme

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 10 =